Lampa sufitowa Axion cashmere 4xGU10 I 0759
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 8W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 89 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 89 cm |
| Ilość źródeł światła | 4 x GU10 |
| Kolor podstawy | cashmere |
| Zawiera źródło światła | Nie |
