Lampa sufitowa Alessio HP-503AC-02-998B CH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Italux Alessio HP‑503AC‑02‑998B CH – Lampa sufitowa / plafon
Nowoczesna lampa sufitowa z serii Alessio marki Italux, wykończona w eleganckim kolorze chromu. Model HP‑503AC‑02‑998B CH posiada 2 punkty świetlne (dwuelementowe reflektorki LED) — idealnie sprawdzi się jako dekoracyjne i funkcjonalne oświetlenie w salonie, sypialni, korytarzu lub biurze.
Lampa Alessio HP‑503AC‑02‑998B CH jest świetnym wyborem jako punktowe oświetlenie w pomieszczeniach o nowoczesnej estetyce, takich jak:
- salon – nad strefą wypoczynkową lub w rogu jako akcent
- sypialnia – nad łóżkiem lub jako główne światło
- korytarz / przedpokój – kompaktowa forma nie przytłacza przestrzeni
- gabinet / biuro domowe – estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie
Dane techniczne
| Materiał klosza | Przezroczysty |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Długość | 32 |
| lumeny | 400 lm |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| kelwiny | 3000K |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj lampy | Reflektorki i spoty |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| MATERIAŁ | Akryl, stop metali |
| Kolor Oprawy | Chrom |
| Wysokość | 14,8 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Szerokość | 7,5 |
| Maksymalna Moc | 5W |
