Lampa sufitowa AURIS BLACK 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja AURIS to bowiem osiem różnych lamp. W skład linii wchodzi kinkiet, cztery lampy wiszące (pojedyncza, potrójna, a także model wyposażony w pięć źródeł światła), a także modele sufitowe (2, 3 i 4 źródła światła). Dużą zaletą kinkietu i lamp sufitowych jest to, że ich głowice są ruchome, co pozwala na dostosowanie kąta padania światła do własnych potrzeb.
Każdy z modeli jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej z białą kulą i złotym, połyskującym detalem, a także w białej ze srebrnym akcentem.
Wszystkie lampy od marki MiLAGRO są objęte 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | AURIS |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| KOLOR | Czerń / Mosiądz |
| LICZBA RAMION | 2 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 2xE14 |
| GWINT | E14 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
