Lampa sufitowa ALFA VIOLA TUBA 5 x E27 I 25535
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA VIOLA TUBA 5×E27 | 25535
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA VIOLA TUBA to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju.
? Najważniejsze cechy:
-
5 oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie) – zapewnia mocne, równomierne światło, które można dopasować pod kątem barwy i mocy do Twoich potrzeb.
-
Design: nowoczesna forma z tubowymi kloszami – minimalistyczna, estetyczna i uniwersalna.
-
Kolor: uniwersalne wykończenie pasujące do różnych aranżacji wnętrz.
-
Styl: idealna do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, loftowych oraz minimalistycznych – dodaje wnętrzu elegancji i lekkości.
ALFA VIOLA TUBA 5×E27 to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu, które podkreśli charakter Twojego wnętrza i zapewni komfortowe oświetlenie każdego dnia.
Dane techniczne
| Szerokość | 57 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | czarny|transparentny |
| Głębokość | 57 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | czarny, złoty |
| Wysokość | 43 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
