Lampa sufitowa ALFA VAIO 3 X E14 I 20363
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA VAIO 3×E14 | 20363
Elegancka lampa sufitowa ALFA VAIO to funkcjonalne i stylowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni lub przedpokoju. Wyposażona w trzy źródła światła E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i komfortowe oświetlenie pomieszczenia, umożliwiając dopasowanie barwy i mocy światła do indywidualnych potrzeb. Subtelna, nowoczesna forma lampy sprawia, że harmonijnie wpisuje się w różne aranżacje wnętrz, łącząc funkcjonalność z dekoracyjnym charakterem. Solidne wykonanie gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd na długie lata.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Wysokośc regulowana | nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 40 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 44 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Kolor klosza | chrom , kryształki |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Klosz | stal niklowana |
| Głębokość | 44 cm |
