Lampa sufitowa ALFA TRANSFER CZARNA 4xE14 | 25364
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA TRANSFER CZARNA 4×E14 | 25364
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA TRANSFER CZARNA to eleganckie i stylowe oświetlenie, które świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Wyposażona w cztery oprawki na żarówki E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i komfortowe światło, które można dopasować pod względem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Czarna kolorystyka oraz minimalistyczny design nadają lampie uniwersalnego i nowoczesnego charakteru, dzięki czemu ALFA TRANSFER CZARNA doskonale komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loftowym czy klasycznym. To praktyczne połączenie funkcjonalności i dekoracyjnego wyglądu — lampa, która podkreśli styl wnętrza i stworzy przyjemną atmosferę świetlną.
Dane techniczne
| Głębokość | 85 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4xE14 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E14 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | czarny |
| Wysokość | 21 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Szerokość | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
