Lampa sufitowa ALFA TOLEDO CZARNA 6xE27 | 62128
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA TOLEDO CZARNA 6xE27
Nowoczesna lampa sufitowa TOLEDO w eleganckiej czerni z chromowanymi detalami to efektowny punkt świetlny w Twoim wnętrzu. Dzięki 6 źródłom światła E27, solidnej metalowej konstrukcji i możliwości ściemniania, zapewnia dużą moc oświetlenia i stylowy design w salonie, jadalni, sypialni czy biurze.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Kolor podstawy | czarny |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 22 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Ilość źródeł światła | 6xE27 |
| Źródło światła | E27 LED |
