Lampa sufitowa ALFA RIKI 3 x E27 I 23393
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA RIKI 3×E27 | 23393
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA RIKI to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Wyposażona w trzy oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia mocne, równomierne światło, które możesz dopasować pod względem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Prosta, minimalistyczna forma lampy w połączeniu z eleganckim wykończeniem nadaje wnętrzu nowoczesny i uniwersalny charakter, dzięki czemu ALFA RIKI świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym czy loftowym. To praktyczne i dekoracyjne oświetlenie, które podkreśli design Twojego wnętrza i stworzy przyjemną atmosferę świetlną.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 30 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Szerokość | 54 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | dymiony |
| Głębokość | 54 cm |
