Lampa sufitowa ALFA RESTO CZARNA & CHROM 6xE14 | 63058
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa sufitowa RESTO 63058 w wykończeniu czarnym z chromowanymi detalami to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie do nowoczesnych wnętrz. Dzięki 6 punktom świetlnym z gwintem E14 zapewnia mocne, równomierne światło, a dekoracyjna forma sprawia, że lampa stanowi także efektowny element aranżacji.
Najważniejsze cechy:
-
Kolor: czarny z elementami chrom – nowoczesny i stylowy wygląd
-
Źródła światła: 6 × E14 (żarówki nie są w zestawie, możliwość zastosowania LED)
-
Maksymalna moc: do 40 W na jedno źródło światła
-
Materiał: metal – solidna i trwała konstrukcja
-
Styl: nowoczesny, glamour, minimalistyczny
-
Montaż: sufitowy – łatwy i szybki montaż
-
Stopień ochrony: IP20 – do użytku wewnętrznego
-
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Zastosowanie:
-
Idealna jako centralne oświetlenie w salonie, jadalni, sypialni lub biurze
-
Doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych
-
Świetnie współgra z dekoracyjnymi żarówkami LED, podkreślając designerski charakter lampy
Dodatkowe informacje:
-
Produkt sprzedawany bez żarówek
-
Estetyczne wykończenie i solidna konstrukcja
-
Uniwersalny design pasujący do wielu aranżacji
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| IP20 | IP20 |
| Barwa klosza | dymiony |
| Głębokość | 63 cm |
| Ilość źródeł światła | 6xE14 |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | E14 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | czarny , chrom |
| Wysokość | 57 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 66 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
