Lampa sufitowa ALFA PLENA DUO CZARNA 3xE27 | 25823
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA PLENA DUO CZARNA 3×E27 | 25823
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA PLENA DUO CZARNA to stylowe i funkcjonalne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła w salonie, jadalni, sypialni lub większym przedpokoju.
? Najważniejsze cechy:
-
3 oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie) — umożliwia dopasowanie barwy i mocy światła do Twoich potrzeb,
-
Kolor: elegancka, głęboka czerń nadaje lampie nowoczesnego i uniwersalnego charakteru,
-
Design: minimalistyczna, ale efektowna forma, która świetnie wpisuje się w aranżacje wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim czy industrialnym,
-
Funkcjonalność: równomierne światło tworzy przyjemną atmosferę świetlną w całym pomieszczeniu.
ALFA PLENA DUO CZARNA 3×E27 to połączenie estetyki i praktyczności — dekoracyjna lampa sufitowa, która podkreśli charakter Twojego wnętrza i zapewni komfortowe oświetlenie codziennego użytkowania.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarna |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 45 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Szerokość | 46 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Barwa klosza | czarny |
| Głębokość | 48 cm |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
