Lampa sufitowa ALFA PERLA 3 x E14 I 62132
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA PERLA z trzema punktami świetlnymi E14 to funkcjonalne i stylowe oświetlenie, które rozświetli każde pomieszczenie. Dzięki klasycznej formie i eleganckiemu wykończeniu świetnie pasuje do salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju czy biura, wprowadzając przyjemne, równomierne światło i nowoczesny akcent w aranżacji.
-
Źródła światła: 3 × E14 (żarówki nie są w zestawie)
-
Styl: nowoczesny, uniwersalny
-
Kolor: elegancki, ponadczasowy
-
Materiał: solidna i trwała konstrukcja
-
Zasilanie: standardowe 230 V
Dane techniczne
| Wysokość | 58 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 85 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 14 cm |
| KOLOR | biały |
| Źródło światła | 3 x E14 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 10W |
