Lampa sufitowa ALFA LATINUM E14 I 63024
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna i elegancka lampa sufitowa ALFA LATINUM to stylowa propozycja dla osób, które cenią minimalistyczne formy i ponadczasowy design. Jej dopracowana konstrukcja doskonale wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne, stanowiąc efektowny, ale jednocześnie subtelny element oświetlenia.
Model LATINUM wyróżnia się harmonijną formą oraz starannie wykończoną oprawą, która nadaje wnętrzu lekkości i elegancji. Dzięki zastosowaniu popularnego gwintu E14 lampa jest praktyczna i wygodna w użytkowaniu – umożliwia dobór żarówek dopasowanych do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem mocy, jak i barwy światła.
Świetnie sprawdzi się jako główne oświetlenie w salonie, sypialni, jadalni czy nowoczesnym przedpokoju. Uniwersalny charakter lampy sprawia, że z łatwością dopasujesz ją do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym, a nawet glamour.
-
nowoczesny, elegancki design
-
solidna i estetyczna konstrukcja
-
oprawa przystosowana do żarówek E14
-
równomierne i przyjemne oświetlenie pomieszczenia
-
idealna do salonu, sypialni, jadalni lub korytarza
Lampa sufitowa ALFA LATINUM to połączenie funkcjonalności i stylu, które pozwoli stworzyć przytulną i elegancką atmosferę w każdym wnętrzu.
Dane techniczne
| Głębokość | 33 cm |
| Ilość źródeł światła | czarny , złoty |
| Źródło światła | E14 LED |
| Kolor podstawy | 6xE14 |
| MATERIAŁ | Metal |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Wysokość | 32,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 70 cm |
