Lampa sufitowa ALFA KAPITOL I 23995
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA KAPITOL | 23995
Lampa sufitowa ALFA KAPITOL to eleganckie i uniwersalne oświetlenie sufitowe, które świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Jej wyważona forma i estetyczne wykonanie harmonijnie wpisują się w różne aranżacje – od nowoczesnych, przez skandynawskie, aż po klasyczne.
Lampa zapewnia przyjemne, równomierne światło, tworząc komfortową i przytulną atmosferę w pomieszczeniu. ALFA KAPITOL łączy funkcjonalność z subtelnym designem — idealne rozwiązanie dla osób ceniących lampy o uniwersalnym charakterze i eleganckim wyglądzie.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5xE27 |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 59 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 59 cm |
| Zailanie | 230V - 50Hz |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | transparentny|srebrny |
| Głębokość | 59 cm |
