Lampa sufitowa ALFA JONA DREWNIANA 3xE27 | 22993
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA JONA DREWNIANA 3×E27 | 22993
Lampa sufitowa ALFA JONA DREWNIANA to stylowe oświetlenie sufitowe, które łączy naturalne drewno z funkcjonalnym designem — idealne do salonu, jadalni, sypialni lub większego pokoju dziennego. Wyposażona w trzy oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i komfortowe światło, które możesz dopasować pod względem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Naturalne, drewniane elementy lampy wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność, a jednocześnie podkreślają aranżacje w stylu skandynawskim, rustykalnym oraz nowoczesnym z nutą natury. ALFA JONA DREWNIANA to połączenie dekoracyjnego charakteru i praktycznego oświetlenia – efektowny element każdej przestrzeni.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | jasne drewno |
| Wysokość | 30 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 44 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 44 cm |
| MATERIAŁ | Drewno/Metal |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
