Lampa sufitowa ALFA GATUS WHITE I 63112
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa sufitowa w białym kolorze, która optycznie rozjaśnia i powiększa przestrzeń. Dzięki swojej uniwersalnej formie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Doskonała do salonu, sypialni, kuchni lub przedpokoju.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 33 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Szerokość | 77 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 15 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | 4 x E14 LED |
