Lampa sufitowa ALFA EMIR VENGE I 22785
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA EMIR VENGE | 22785
Lampa sufitowa ALFA EMIR VENGE to stylowe oświetlenie, które łączy elegancję z funkcjonalnością i naturalnym, ciepłym charakterem wykończenia w kolorze venge (ciemne drewno). Lampa doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju, subtelnie podkreślając aranżację wnętrza. Naturalne, drewnopodobne elementy wprowadzają przytulny, harmonijny klimat, który świetnie wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne realizacje wnętrz.
Dane techniczne
| Głębokość | 56 cm |
| MATERIAŁ | Drewno/Tworzywo |
| Wysokośc regulowana | nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 LED |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Kolor podstawy | venge |
| Szerokość | 56 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
