Lampa sufitowa ALFA ELBA ZŁOTA 6xE14 | 28256
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ALFA ELBA ZŁOTA to efektowna lampa sufitowa w stylu nowoczesnej elegancji z nutą glamour. Dzięki sześciu punktom świetlnym idealnie sprawdzi się jako główne oświetlenie większych pomieszczeń, takich jak salon, jadalnia czy przestronny hol.
Najważniejsze cechy:
-
Kolor: eleganckie złote wykończenie dodające wnętrzu luksusowego charakteru
-
Źródło światła: 6x E14 – możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek LED
-
Styl: nowoczesny / glamour / elegancki
-
Materiał: wysokiej jakości metalowa konstrukcja
-
Zastosowanie: salon, jadalnia, sypialnia, przestrzenie reprezentacyjne
Dlaczego warto wybrać ten model?
-
zapewnia mocne i równomierne oświetlenie całego pomieszczenia
-
stanowi dekoracyjny element wnętrza, przyciągający wzrok
-
uniwersalna złota kolorystyka pasuje do wielu aranżacji – od nowoczesnych po klasyczne
Lampa ELBA świetnie komponuje się z jasnymi wnętrzami, marmurem, drewnem czy czarnymi dodatkami, tworząc stylową i ponadczasową przestrzeń.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | czarny , złoty |
| Wysokość | 50 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 62,5 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Głębokość | 62,5 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 6xE14 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E14 LED |
