Lampa sufitowa ALFA DIANA CHROM 5xE14 48cm | 18995
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA DIANA CHROM 5×E14 – 48 cm | 18995
Efektowna lampa sufitowa ALFA DIANA w eleganckim chromowanym wykończeniu to doskonały wybór do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Wyposażona w pięć źródeł światła E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia jasne i równomierne oświetlenie, idealne do salonu, jadalni lub przestronnej sypialni. Średnica 48 cm sprawia, że lampa prezentuje się okazale, jednocześnie nie przytłaczając aranżacji. Chromowane detale pięknie odbijają światło, dodając wnętrzu elegancji i lekkości, a solidna konstrukcja gwarantuje trwałość oraz komfort użytkowania na długie lata.
Dane techniczne
| Wysokość | 42 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 49 cm |
| Głębokość | 49 cm |
| Ilość źródeł światła | 5xE14 |
| KOLOR | chrom ,transparentmy |
| Źródło światła | E14 LED |
| MATERIAŁ | Metal |
| Kolor podstawy | chrom |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 10W |
