Lampa sufitowa ALFA CONSUL DREWNIANA 5xE14 | 21365
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA CONSUL DREWNIANA 5×E14 | 21365
Lampa sufitowa ALFA CONSUL z elementami drewnianymi to stylowe połączenie naturalnego charakteru z klasyczną formą oświetlenia. Pięć źródeł światła na żarówki E14 zapewnia dobre, równomierne oświetlenie, dzięki czemu lampa doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni lub większej sypialni. Drewniane akcenty wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność, nadając aranżacji naturalny i harmonijny wygląd. ALFA CONSUL DREWNIANA to funkcjonalne i dekoracyjne oświetlenie, które świetnie komponuje się z wnętrzami w stylu klasycznym, rustykalnym oraz nowoczesnym z nutą natury.
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 51 cm |
| MATERIAŁ | Drewno/Tworzywo |
| Wysokośc regulowana | nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | CEILING LAMP ALFA CONSUL WOODEN 5xE14 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor podstawy | venge |
| Szerokość | 51 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Maksymalna Moc | 10W |
