Lampa sufirowa ALFA STEP 7 x E27 I 24787
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA STEP 7×E27 | 24787
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA STEP to efektowne i funkcjonalne oświetlenie, idealne do dużych pomieszczeń, takich jak salon, jadalnia czy przestronny hol. Wyposażona w siedem oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia bardzo mocne i równomierne światło, które można dopasować pod względem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Prosta, minimalistyczna forma lampy sprawia, że ALFA STEP świetnie wpisuje się we współczesne aranżacje wnętrz — zwłaszcza nowoczesne, skandynawskie, loftowe i minimalistyczne. Lampa łączy funkcjonalność z dekoracyjnym designem, tworząc efektowny akcent świetlny, który podkreśli styl Twojego wnętrza i zapewni komfortowe oświetlenie całej przestrzeni.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Maksymalna Moc | 15W |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 63 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Ilość źródeł światła | 7 x E27 |
| Źródło światła | E27 LED |
