Lampa stołowa VICTORIA BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylistyka kolekcji VICTORIA świetnie wkomponuje się we wnętrza o nieco bardziej klasycznym sznycie. W zależności od wariantu kolorystycznego, na jaki się zdecydujemy, możemy połączyć ją z różnymi odcieniami drewna, z szarością, bielą czy czernią.
W skład tej linii wchodzi pięć elementów: kinkiet, lampa stołowa, lampa stojąca, a także dwa żyrandole, wyposażone w pięć lub w dwa źródła światła. Każdy z nich jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: w połączeniu bieli ze srebrem, czerni ze złotem oraz w zestawieniu butelkowej zieleni z mosiądzem.
Kolekcja VICTORIA od marki MiLAGRO jest objęta 24-miesięcznym okresem gwarancji.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.12kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| RODZINA LAMP | VICTORIA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.98kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
