Lampa stołowa TAMI SABIA 1XE27 / 16194
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TAMI to rodzina nowoczesnych lampek stołowych, które łączą prostą formę z wyjątkowo przytulnym charakterem. Półokrągła, metalowa podstawa o matowym wykończeniu i miękkiej linii tworzy stabilną bazę dla klasycznego, cylindrycznego abażuru z tkaniny. Zestawienie gładkiej kopuły z teksturą materiału daje elegancki, ale nienachalny efekt, idealny do codziennych, domowych aranżacji. Lampki dostępne są w dwóch stonowanych wersjach kolorystycznych – ciepłym beżu oraz chłodniejszym odcieniu brązu. Dzięki czemu łatwo dopasujesz je zarówno do wnętrz skandynawskich, minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych.
Dane techniczne
| Klasa ochronności | 2 klasa ochronności |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E27 |
| Kolor stelaża | Sabia |
| Długość lampy | 35 cm |
| Materiał abażura - klosza | Len|Tworzywo sztuczne |
| Szerokość lampy | 35 cm |
| Kolor abażura - klosza | Len |
| Wysokość lampy | 49 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Styl lampy | Loftowy|Nowoczesny |
