Lampa stołowa DYLAN 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W skład kolekcji DYLAN wchodzi kinkiet z jednym oraz dwoma punktami świetlnymi, lampa biurkowa oraz trzy rodzaje lamp sufitowych: wyposażona w jeden, cztery i sześć źródeł światła.
Tym, co wyróżnia te modele lamp jest oryginalny kształt, stylizowany na retro żarówkę.Połączenie czerni ze złotem oraz miedzianego odcienia żarówki sprawia, że seria będzie świetnie wyglądać, zarówno we wnętrzach utrzymanych w jasnej, jak i tej ciemniejszej tonacji kolorystycznej.
DYLAN idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, stylizowanych na postindustrialne i surowych wnętrzach.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.38kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | DYLAN |
| WAGA BRUTTO | 0.48kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| KOLOR | Czerń / Mosiądz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| GWINT | E27 |
| MOC | 1xE27 60W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
