Lampa stołowa DIEGO 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy są nie tylko dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniach, które umożliwia nam wygodne funkcjonowanie w przestrzeniach, do których nie dociera główne oświetlenie. Są one również efektownym dodatkiem, jak lampa stołowa DIEGO, której nowoczesny wygląd już przy pierwszym spojrzeniu na długo zapada w pamięci. Szukasz wyjątkowej lampy stołowej do swoich loftowych wnętrz? Lampa DIEGO doskonale wkomponuje się zarówno w przestrzeni salonowej, jak i na szafkach nocnych w sypialni. Jeśli jesteś miłośnikiem stylu vintage, ten produkt z pewnością przypadnie Ci do gustu.
Lampa stołowa DIEGO
Metalowa konstrukcja, choć na pierwszy rzut oka prosta i surowa, nadaje przestrzeniom wyjątkowego charakteru. Odpowiada ona jednak nie tylko za aspekty estetyczne, ale również użytkowe. Lampa stołowa o metalowej konstrukcji ze szklanym kloszem jest niezwykle prosta w utrzymaniu czystości.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 max 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | DIEGO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 2.6kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E14 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| WAGA BRUTTO | 3.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
