Lampa stołowa Buchanan 112210
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Źródło światła | E27 |
| Wymiary | 54,5 x 31 |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Waga produktu netto kg | 2,60 |
| Waga produktu brutto kg | 3,26 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| KOLOR | czarny mosiądz biały |
| MATERIAŁ | Steel & marble |
