Lampa stołowa ARNOLD 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołową Arnold może pełnić nie tylko funkcję praktyczną w Twoim salonie, ale również dekoracyjną. Wszystko za sprawą niebanalnej formy, tego modelu, która może być doskonałym dodatkiem w salonie nawiązującym do stylu vintage. Metal to materiał królujący we wnętrzach loftowych. W nich również lampa stołowa ARNOLD sprawdzi się doskonale. Ekspozycja nietypowej żarówki jest trendem wykorzystywanym w pomieszczeniach o loftowej aranżacji. Nowoczesny, surowy design lampy odmieni Twój salon i wprowadzi w jego wnętrze industrialnego charakteru. Sprawdzi się ona doskonale, w miejscach, do których nie dociera podstawowe oświetlenie. Z jej pomocą możesz również wprowadzić w pomieszczeniu wyjątkowy klimat i atmosferę relaksu po zmierzchu. Poznaj najważniejsze parametry lampy stołowej ARNOLD.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ARNOLD |
| MOC | 1xE27 max 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
