Lampa stojąca ETNA Black 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria lamp ETNA od marki MiLAGRO została zaprojektowana z myślą o oświetleniu sypialni, salonu, gabinetu, a także wnętrz komercyjnych, jak restauracje czy hotele. Tym, co wyróżnia tę kolekcję jest efektowne połączenie elegancji z nutą nowoczesnego designu. Lampy ETNA to klasyczne klosze wykonane z materiału, który delikatnie przepuszcza i rozprasza światło. Dzięki temu, efekt, jaki uzyskamy jest niezwykle delikatny, a pomieszczenie nabierze wyjątkowego blasku. Lampy ETNA to także kontrast kolorystyczny: klosze w kolorze kości słoniowej połączono z metalowymi, czarnymi ramionami. Takie połączenie kolorystyczne doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, a podstawowe kolory lamp będą dobrze współgrać z nawet intensywnymi i nasyconymi barwami ścian, mebli i innych dodatków w pomieszczeniu.
Lampy ETNA - pięć wyjątkowych modeli
Dużą zaletą kolekcji ETNA od marki MiLAGRO jest bogaty wybór modeli lamp. Jej częścią jest bowiem lampy wiszące z trzema i pięcioma źródłami światła, a także uzupełniające ją: lampa gabinetowa, lampa podłogowa, a także subtelny kinkiet. Każdą z nich wyposażono w miejsce na źródło światła E27. Dzięki takiej ilości dostępnych modeli można bez problemu w satysfakcjonujący sposób oświetlić nawet bardzo duże i przestronne wnętrza, zachowując przy tym spójność stylistyczną. Również materiały, jakie dobrano do projektu tych lamp są bardzo trwałe, co pozwoli na zachowanie ich nienagannego wyglądu przez wiele lat.
Wszystkie lampy z linii ETNA zostały objęte gwarancją producenta.
Częścią kolekcji ETNA, którą zaprojektowała marka MiLAGRO są następujące modele lamp:
• Kinkiet z jednym źródłem światła MLP7275
• Lampa wisząca z trzema źródłami światła MLP7276
• Lampa wisząca z pięcioma źródłami światła MLP7277
• Lampa gabinetowa MLP7278
• Lampa podłogowa MLP7279
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 2.9kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 5.17kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO + LEN |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1600mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 168 |
| RODZINA LAMP | ETNA |
