Lampa podsufitowa NAPOLI WHITE/CHROME 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z linii NAPOLI polecane są szczególnie do wnętrz utrzymanych w klimacie klasycznej elegancji, rodem z najbardziej luksusowych hoteli. Idealnie nadają się one do przestronnego salonu w stylu nowojorskim, sypialni ze skandynawską nutą, a także do szykownego gabinetu.
Lampy marki MiLAGRO objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GWINT | E27 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KOLOR | Biel / Chrom |
| RODZINA LAMP | NAPOLI |
