Lampa podsufitowa CASINO BLACK/CHROME 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja CASINO to idealna propozycja dla osób, które poszukują do swojego wnętrza nowoczesnych i komplementarnych rozwiązań aranżacyjnych. Lampy z tej rodziny idealnie ze sobą harmonizują, dlatego warto dowolnie je łączyć, na przykład w sypialni zestawiając plafon z kinkietami, a w salonie – wiszący żyrandol z lampą podłogową. W celu urozmaicenia przestrzeni można pokusić się o wprowadzenie wyraźnego kontrastu, poprzez wybór lamp CASINO w dwóch dostępnych kolorach: czarnym i białym.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KOLOR | Czerń / Chrom |
| RODZINA LAMP | CASINO |
| PRODUCENT | Eko-Light |
