Lampa podłogowa kule biała GAMA 50204
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50204
- Seria: GAMA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa podłogowa
- Kolekcja: Gama
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 12 cm
- Wysokość: 160 cm
- Szerokość: 29 cm
- Głębokość: 29 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Szerokość | 29 cm |
| Głebokość | 29 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Kolor | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | 160 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 12 * 12 cm |
