Lampa podłogowa industrialna czarno-złota EDEN 50253
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50253
- Seria: Eden
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa podłogowa
- Kolekcja: Eden
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny, złoty
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: 161 cm
- Szerokość: 35 cm
- Głębokość: 35 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Głębokość | 35 cm |
| Włącznik na przewodzie | tak |
| KOLOR | id_3 |
| Wysokość | 161 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
