Lampa podłogowa RONDO KAWA 5282
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Klasa ochronności | 2 klasa ochronności |
| Źródło światła | E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| Kolor stelaża | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał abażura - klosza | Tkanina |
| Dlugosc lampy | 25 cm |
| Kolor abażura - klosza | Cappuccino |
| Szerokosc lampy | 25 cm |
| Materiał stelaża | Metal|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 165 cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Styl lampy | Skandynawski |
| Ilość źródeł światła | 1 |
