Lampa podłogowa DIEGO 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz nietuzinkowej lampy do swoich wnętrz utrzymanych w stylu loftowym? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, która idealnie wpisuje się w industrialne aranżacje pomieszczeń. Lampa podłogowa Diego wykonana z metalowej, prostej konstrukcji, której dopełnieniem jest szklany klosz jest niebanalnym uzupełnieniem salonu vintage. Ustawiona w pobliżu domowej biblioteczki rozświetli tę strefę i pozwoli na komfortowe czytanie przy rozproszonym, odpowiednim dla Twoich oczu świetle. Tak niepozorny na pierwszy rzut oka dodatek, może całkowicie odmienić Twoje wnętrze.
Linia lamp MARGO objęta jest 24-miesięczną gwarancją zapewnioną przez producenta.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 162 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1600mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 2xE14 max 40W |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | DIEGO |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | E14 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| WAGA NETTO | 6.2kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 7.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
