Lampa podłogowa ARNOLD 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z pomocą lampy podłogowej Arnold wprowadzisz efektowne doświetlenie do swoich pomieszczeń utrzymanych w stylu loftowym. Stawiasz na modne w ostatnich sezonach dodatki vintage? W takim razie ten model lampy podłogowej z pewnością przypadnie Ci do gustu. Metalowa konstrukcja, choć z pozoru surowa, tworzy klimatyczny efekt - szczególnie po zmroku, kiedy ciepłe światło wprowadzi wyjtkowy nastrój do salonu. Jedno źródło światła w tym modelu sprawdzi się doskonale do doświetlenia domowej biblioteczki bądź strefy w salonie wyznaczonej do pracy. Lampa podłogowa ARNOLD sprawdzi się również doskonale w sypialni utrzymanej w industrialnym stylu.
Lampa podłogowa ARNOLD składa się z metalowego korpusu odpornego na odkształcenia. Prosta konstrukcja sprawia, że ten model lampy jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Lampa sprawdzi się idealnie w roli dodatkowego, wewnętrznego źródła światła.
Lampy marki MiLAGRO objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 5.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 6.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 162 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1600mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ARNOLD |
| MOC | 2xE27 max 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
