Lampa podłogowa ALFA BOOGIE BIS 1 x E27 I 9268
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa podłogowa ALFA BOOGIE BIS 1×E27 – 9268
Nowoczesna lampa podłogowa ALFA BOOGIE BIS to stylowe oświetlenie, które łączy funkcjonalność z designerskim charakterem. Wyposażona w jedno gniazdo na żarówkę E27 (żarówka nie jest w zestawie), pozwala dobrać odpowiednią moc i barwę światła, dzięki czemu idealnie dopasujesz oświetlenie do swoich potrzeb. Lampa prezentuje się efektownie dzięki połączeniu materiałów i nowoczesnemu wzornictwu, które wprowadzi do wnętrza przyjemny, stylowy klimat. To praktyczne i dekoracyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie, sypialni czy przestrzeni wypoczynkowej.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Kolor podstawy | czarny |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Maksymalna Moc | 15W |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 165 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| KOLOR | czarny |
| Źródło światła | E27 LED |
