Lampa plafon / kinkiet Nex 91022-AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NEX 91022-AL to lampa z poliwęglanowym kloszem oraz ramką w srebrnym kolorze wykonaną z aluminium, które jest dodatkowa zabezpieczone wysokiej jakości lakierem bezbarwnym.
Oprawa może być wykorzystana zarówno na ścianie jak i na suficie, doskonale oświetli elewację, wejście do budynku, , werandę, przestrzeń pod balkonem
Źródłem światła są dwie żarówki montowane na gwint E27 (2x max 20W), daje to możliwość wyboru parametrów takich jak moc i barwa światła według własnego uznania, rekomendujemy zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Lampa posiada klosz w mlecznym kolorze który równomiernie rozprasza światło, eliminuje odblaski, sprawia że światło staje się bardziej miękkie i przyjemne dla oka.
Materiały użyte w produkcji zapewnią odporność na warunki atmosferyczne oraz zachowają elegancki wygląd przez wiele lat.
Występuje również w wersji czarnej.
Dane techniczne
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 9 cm |
| KOLOR | srebrny |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x max 20 W, 230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Klasa szczelności IP | 44 |
