Lampa plafon LED SLOPE R63771131
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Moc [W] | 10,5W |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Strumień świetlny [lm] | 1250Lm |
| MATERIAŁ | tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| CRI [RA] | 80 |
| Żywotność | 20000 h |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Średnica | 28,5 cm |
| Ilość źródeł + trzonek | LED zintegrowany |
