Lampa ogrodowa wisząca CIRCULO 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ogrodowe lampy z serii CIRCULO świetnie sprawdzają się jako stylowe i oryginalne oświetlenie zewnętrzne. Mobilne reflektory można zamontować w dowolnym miejscu i cieszyć się dobrze oświetlonym patio czy tarasem. Oświetlenie z serii CIRCULO będzie znakomicie prezentować się zarówno jako pojedyncza lampa, jak i cały zestaw. W skład kolekcji ogrodowej wchodzi: kinkiet, lampa stojąca, wisząca oraz stołowa.
CIRCULO od polskiego producenta EKO-LIGHT, za sprawą unikatowego designu, będą dobrze prezentowały się w ogrodzie urządzonym w klasycznym czy minimalistycznym stylu. Cechą charakterystyczną serii jest okrągły, mleczny klosz i czarny pierścień znajdujący się na środku. Bardzo prosta konstrukcji lamp pozwala na szybki i łatwy montaż, bez konieczności korzystania z usług profesjonalisty. Wymiary oświetlenia ogrodowego dla poszczególnych części kolekcji to: kinkiet 200 x 230 x 200 mm, lampa stojąca 470 x 200 x 2000 mm, lampa wisząca 200 x 200 x 500-900 mm (możliwość regulacji wysokości), lampa stojąca 200 x 200 x 320 mm.
Wytworna kolekcja ogrodowa od polskiej marki
Linia CIRCULO wykonana został z połączenia najwyższej jakości materiałów: aluminium i tworzywa sztucznego, natomiast stopień ochrony wynosi IP44, co oznacza, że lampa jest odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy grad i może zostać zamontowana na zewnątrz.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.78 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.96 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| MOC | 1xE27 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LAMPY OGRODOWE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
