Lampa ogrodowa stojąca FOX BLACK 1xE27 Mała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.53 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.63 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 290 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | LAMPY OGRODOWE |
| MOC | 1xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| MATERIAŁ | AKRYL + ALUMINIM |
| Led zintegrowany | Nie |
