Lampa ogrodowa Witraż OGMWN 3 N
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa masztowa Witraż OGMWN 3 N to elegancki element oświetleniowy, który przyciąga wzrok głowicą wyposażoną w trzy ramiona z koszykami z serii Witraż które posiadają ozdobne szybki ze szkła witrażowego dodając lampie wyjątkowego charakteru. Regulowana wysokość masztu w zakresie od 185 do 285 cm pozwala na idealne dopasowanie lampy do różnych przestrzeni. Wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, lampa jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, co zapewnia jej niezmiennie atrakcyjny wygląd przez wiele lat.
Oprawa przystosowana jest do montażu trzech źródeł światła, mocowanych na gwint E27, o maksymalnej mocy 60W każda. Użytkownik we własnym zakresie ma możliwość wyboru mocy i barwy światła biorąc pod uwagę własne upodobania i miejsce, w którym maszt zostanie zamontowany. Mając na uwadze długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii zalecamy zastosowanie nowoczesnych żarówek LED.
Dekoracyjny charakter lampy doskonale komponuje się z budynkami w klasycznym stylu architektonicznym, dodając im elegancji i uroku.
Lampa masztowa Witraż OGMWN 3 N to doskonały wybór do oświetlania alejek w ogrodach, tworząc przyjemny i romantyczny nastrój. Idealnie nadaje się również do oświetlania tarasów, zapewniając komfort podczas wieczornych spotkań. W parkach lampa ta nie tylko oświetla ścieżki, ale również podkreśla piękno zieleni i architektury krajobrazu. Na dojazdach do posesji zwiększa bezpieczeństwo i wygodę, oświetlając drogę wjazdową, świetnie sprawdzi się na terenach prywatnych, oraz w miejscach użyteczności publicznej. W ogródkach restauracyjnych tworzy przytulną atmosferę, a w pensjonatach i hotelach dodaje prestiżu i klasy. Na parkingach i terenach przemysłowych zapewnia odpowiednie oświetlenie, podkreślając jednocześnie estetykę otoczenia.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | Regulowana 185 - 285 cm |
| Materiał klosza | 3 x K 1018 N |
| Liczba żródeł światła | E27, 3 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło dekoracyjne |
| Klosz | 3 x K 1018 N |
| Ilość źródeł światła | E27, 3 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
