Lampa ogrodowa Wenecja K 4011/1/KW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wenecja K 4011/1/KW to prosta i elegancka lampa stojąca o wysokości 45 cm, charakteryzująca się klasycznym wzornictwem. Wyposażona w dekoracyjne szybki ze szkła „lodowego”, lampa posiada koszyk o kwadratowej formie, wykonany z aluminium pokrytego wysokiej jakości czarnym lakierem proszkowym.
Oprawa wyposażona jest w trzonek E27, co umożliwia zastosowanie energooszczędnych żarówek LED. Pozwala to na dobór odpowiedniej mocy i barwy światła, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i charakteru otoczenia.
K 4011/1/KW jest idealnym rozwiązaniem do oświetlenia tarasów, podjazdów, ścieżek, alejek w parkach oraz parkingów. Doskonale oświetli i podkreśli roślinność w ogrodzie, dodając elegancji i uroku otoczeniu. Oprawa świetnie komponuje się z klasyczną architekturą, pełniąc również funkcję dekoracyjną.
Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji gwarantują estetyczny wygląd oraz oraz trwałość i niezawodność przez długie lata.
Seria składa się z lamp stojących w czterech wariantach wysokości: 45 cm, 76 cm, 106 cm oraz 156 cm, oraz kinkietów i lampy wiszącej, co pozwala na dopasowanie lampy do różnych potrzeb i aranżacji przestrzeni.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, srebro, zieleń, antyk) |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
