Lampa ogrodowa Tales TL-1000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny słupek oświetleniowy o bardzo wytrzymałej konstrukcji wykonany z wysokiej jakości aluminium. Oprawa posiada wysoki stopień IP65 oraz IK08 dzięki czemu jest ona odporna na zewnętrzne niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne.
W lampach Tales zastosowano gwint na żarówkę E27 (1x100W) co pozwoli dobrać moc oraz barwę światła według własnych preferencji, rekomendujemy zastosowanie energooszczędnych żarówek LED
Opraw przeznaczona jest do montażu w miejscach takich jak tereny przemysłowe, parki, osiedla mieszkaniowe, doskonale oświetli alejki, ścieżki, dojazd do firmy lub domu, parking. Wysoki stopień ochrony mechanicznej IK 08 pozwala zamontować lampę w miejscach narażonych na wypadki lub akty wandalizmu.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy; klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 16 cm |
| Ilość źródeł światła | E27 max 100W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Liczba żródeł światła | E27 max 100W, 230 V |
