Lampa ogrodowa TAO 1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TAO 1 to nowoczesna oprawa stojąca o wysokości 174cm posiadająca niespotykane oryginalne wzornictwo, podstawa lampy wykonana jest z termoplastyku, rura natomiast ze stali galwanizowanej pokrytej termoplastykiem, całość wieńczy głowica która jest połączeniem wzmacnianego termoplastyku oraz akrylowego klosza (PMMA).
Głowica lampy została wyposażona w gwint E27 (1x100W) co pozwoli dobrać moc i barwę światła według własnego uznania, najlepszy wyborem będzie zastosowanie energooszczędnej żarówki LED.
Mleczny klosz lampy równomiernie rozprasza światło, redukuje odblaski, sprawiając, że oświetlenie staje się bardziej miękkie i przyjazne dla oka.
Oprawę możemy z powodzeniem zastosować do oświetlenia: ogrodu, ganku, tarasu, ścieżek, drogi prowadzącej do posesji, nadaje się do montażu na terenach prywatnych oraz firmowych.
Wysokiej jakości materiały zapewnią bezproblemowe użytkowanie produktu przez wiele lat.
Lampy stojące Tao występują w trzech wersjach wysokości: 174cm, 124cm, 74cm.
Dane techniczne
| Szerokość | 35 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Materiał korpusu | podstawa - wzmocniony termoplastik rura - stal galwanizowana, pokryta termoplastikiem klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 31 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Wysokość | 174 cm |
| Klasa szczelności IP | 55 |
