Lampa ogrodowa Ster STR-2500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ster to oprawa parkowa o wysokości 255 cm, wykonana jest z materiałów chroniących lampę przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych.
Słup masztu wykonany jest z ocynkowanej stali pokrytej wysokiej jakości lakierem proszkowym, odpornym na warunki atmosferyczne.
Nowoczesny okrągła głowica o średnicy 36,5cm wyposażona jest w energooszczędne wbudowane źródło światła LED o doskonałych parametrach użytkowych: moc 44W, strumień świetlny 3400lm, barwa światła 4000K (neutralna), wykonana została z aluminium, które zostało pokryte wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Wysokiej jakości materiały z jakich oprawa została wykonana oraz stopień ochrony na poziomie IP65 oraz IK08, gwarantują długotrwałą wytrzymałość opraw.
Mleczny klosz lampy równomiernie rozprasza światło, eliminuje odblaski sprawia, że światło staje się bardziej miękkie i przyjemne dla oka, wykonany został z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu.
Solidna konstrukcja lampy doskonale wpasuje się w otoczenie ogrodów, parków, parkingów, biurowców lub osiedli mieszkaniowych.
WYSYŁKA:
Z uwagi na ponadgabarytowy rozmiar paczki, nie pokrywamy kosztów transportu masztu bez względu na wartość zamówienia.
- koszt wysyłki jednej sztuki to 140 zł
- koszt wysyłki dwóch lub więcej sztuk wyceniany jest indywidualnie
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Wysokość | 250 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 44W, 230V |
| Materiał korpusu | słup - stal ocynkowana lakierowana proszkowo; głowica - odlew aluminiowy; klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 44W, 230V |
| Średnica | 36,5 cm |
| lumeny | 3400 lm |
