Lampa ogrodowa Rota RT-580
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny słupek oświetleniowy Rota RT-580 o oryginalnej konstrukcji w kształcie ramki.
Lampa posiada regulowaną głowicę z wbudowanym energooszczędnym źródłem światła LED o mocy 10W, strumieniu świetlnym 720lm oraz neutralnej barwie światła 4000, pozwala to ukierunkować strumień światła w wybranym kierunku.
Oprawa doskonale nadaję się do oświetlania ogrodu, tarasu, parkingu, alejek czy drogi dojazdowej do domu lub firmy.
RT-780 została wykonana z lakierowanego proszkowo na kolor ciemny popiel aluminium, wyposażona jest w klosz z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu, zastosowane materiały zabezpieczają lampę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Lampa ma wysokości 58cm, w ofercie posiadamy również wersję o wysokości 78cm oraz kinkiet elewacyjny.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Liczba żródeł światła | 18 x SMD LED, 10 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 8,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 18 x SMD LED, 10 W, 230 V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 720 lm |
