Lampa ogrodowa Retro Classic OGMWN 3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Retro Classic OGMWN 3 jest stylową oprawą masztową o klasycznym wzornictwie, w tej wersji głowica posiada trzy ramiona zakończone koszykami z serii Retro Classic (3xK1018). Wysokość masztu można regulować w zakresie od 195 do 295 cm, co pozwala na dostosowanie do różnych potrzeb oświetleniowych i architektonicznych otoczenia.
Oprawa jest przystosowana do montażu trzech źródeł światła (brak w zestawie), które są montowane na gwincie E27 (3x60W). To daje użytkownikowi możliwość wyboru odpowiednich parametrów, takich jak moc i barwa światła, przy użyciu energooszczędnych żarówek LED.
Oprawy masztowe świetnie sprawdzą się do oświetlenia: alejek w ogrodach, tarasów, parków, dojazdu do posesji, na terenach prywatnych a także w miejscach użyteczności publicznej takich jak: ogródki restauracyjne, pensjonaty, hotele, parkingi, treny przemysłowe. Oprócz funkcji oświetleniowej, pełnią także istotną rolę dekoracyjną, podkreślając walory architektoniczne otoczenia.
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, wyposażona jest w szybki z szkła piaskowanego, użyte materiały zabezpieczają produkt przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, zapewniają jej doskonały wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 3 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło piaskowane |
| Klosz | 3 x K 1018 |
| Ilość źródeł światła | E27, 3 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | Regulowana 195 - 295 cm |
| Materiał klosza | 3 x K 1018 |
