Lampa ogrodowa Rektan RE-900
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | GU10, max 50W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość źródeł światła | GU10, max 50W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 20 cm |
