Lampa ogrodowa RADO II 1 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RADO II 1 AL to nowoczesna lampa stojąca o wysokości 75cm, charakteryzująca się prostym designem wykonana z polakierowanego na srebrny kolor profilu aluminiowego oraz klosza z polimetakrylanu satynowanego.
Doskonale sprawdzi się do oświetlenia tarasu, ogrodu, alejek w parku, podjazdu chodnika oraz schodów prowadzących do budynku.
Jej elegancki design podkreśla walory architektoniczne otoczenia.
W oprawie źródło światła montowane jest na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na wybór mocy i barwy światła według własnego uznania, najlepszym wyborem będzie energooszczędna żarówka LED, maksymalna średnica żarówki jaką można zastosować wynosi 45mm.
Materiały użyte w produkcji, takie jak aluminium, szkło akrylowe (PMMA) oraz wysokiej jakości lakier proszkowy, zapewniają ochronę przed uszkodzeniami i zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, gwarantując długoletnią trwałość i zachowanie doskonałego wyglądu produktu.
Lampa dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym i ciemnym popielu oraz trzech różnych wysokościach: 25cm, 50cm i 75cm.
Dane techniczne
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 18 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 18 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | srebrny |
