Lampa ogrodowa RADO 1 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RADO 1 DG to nowoczesna i prosta lampa stojąca o wysokości 75cm, wykonana jest z polakierowanego na kolor ciemny popiel profilu aluminiowego, klosz natomiast z polimetakrylanu satynowanego.
Idealnie nadaje się do podświetlenia tarasu, ogrodu, alejek w parku, podjazdu chodnika oraz schodów prowadzących do budynku.
Elegancki design lampy podkreśli walory architektoniczne otoczenia.
W oprawie źródło światła montowane jest na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na wybór mocy i barwy światła według własnego uznania, najlepszym wyborem będzie energooszczędna żarówka LED, maksymalna średnica żarówki jaką można zastosować wynosi 45mm.
Zastosowanie w produkcji materiały takie jak aluminium, szkło akrylowe (PMMA) oraz wysokiej jakości lakier proszkowy zabezpieczają lampę przed uszkodzeniem oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi, pozawalają przez wiele lat zachować doskonały wygląd produktu.
Występuje w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym, ciemny popiel oraz trzech wysokościach: 25cm, 50cm, 75cm
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 18 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 18 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
