Lampa ogrodowa Neo 11702-1000 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NEO 11702-1000 DG to nowoczesna oprawa stojąca o wysokości 100cm, wykonana została z aluminium zabezpieczonego wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze ciemny popiel oraz poliwęglanowego klosza zabezpieczającego źródło światła.
Źródłem światła jest wbudowany energooszczędny układ LED o mocy 10W, strumieniu świetlnym 600lm oraz barwie 3000K (ciepła).
Lampa posiada regulowaną głowicę dzięki czemu możemy dopasować kierunek padania światła według własnego uznania.
Oprawa przeznaczona jest do oświetlenia: chodników, alejek, podjazdu, tarasu, ogrodów na terenach prywatnych oraz przemysłowych.
Materiały użyte w produkcji zapewnią odporność na warunki atmosferyczne oraz zachowają elegancki wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| lumeny | 600 lm |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Liczba żródeł światła | 48 LED; 10 W; 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | 48 LED; 10 W; 230 V |
